Мени

Претрага




Анкета

Како Вам се допада нови изглед школског сајта ?

Веома ми се допада
Просечан изглед
Не допада ми се, треба га мењати


Резултати

Банери









Календар

Октобар 2021
НЕДПОНУТСРЕЧЕТ ПЕТСУБ
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Редакција школског сајта

Александар Савић
проф. техничког образовања


Драгана Обрадовић
мастер проф. разредне наставе




Такмичења

ШКОЛСКА 2018 / 2019. ГОДИНА

СТОНИ ТЕНИС


ГО Младеновац, 17.09.2018. године, организовала је такмичење у стоном, тенису, у Спортском центру Младеновац, за ученике старијих разреда. Наша школа је узела учешће на такмичењу и освојила појединачно две победе и екипно ушла у полуфинале.


УЛИЧНА ТРКА

У организацији Спортског савеза Младеновац и Атлетског клуба Младеновац , 21. 09.2018. године одржала се ,,Улична трка Младеновац 2018“. Ученици старијих разреда наше школе су учествовали и Михајло Вићовац 8/1 освојио је 3. место. Честитамо!


ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА - РУКОМЕТ И ФУДБАЛ

Ученици 5. и 6. разреда, наше школе узели су учешће на општинском такмичењу одржаном 08.10.2018. године. Девојчице - рукомет и дечаци - фудбал.

 

ОПШТИНСКО И ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ - АТЛЕТИКА

На општинском такмичењу у атлетици, одржаном 10.10.2018. године, ученици наше школе су освојили запажене резултате, и то:
- Петар Васић 8/1 - скок у даљ - 1. место
-Михаило Николић 8/1 - трчање на 100 метара - 1. место
- Михаило Вићовац 8/1 - трчање на 800 метар - 2. место
- Наталија Ђурђевић 8/1 - бацање кугле - 2. место.

 

На градском такмичењу у атлетици, одржаном 18.10.2018. године, Михаило Вићовац 8/1 у трци на 800 метара освојио је 3. место а Петар Васић 8/1 у скоку у даљ 5. место.

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ОДБОЈКЕ

 На Општинском такмичењу из одбојке које је одржано у Младеновцу 16.01.2019. девојчице су освојиле 2. место а дечаци 4. место.



РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ И ГРАДСКИХ ТАКМИЧЕЊА шк. 2017/2018. године

МАТЕМАТИКА 

1. Теодора Миладиновић 4/1 – III место

БИОЛОГИЈА

1. Сара Бркић 5/1 – III место

ГЕОГРАФИЈА

1. Анђела Банковић 8/2 – I место на општинском такмичењу и III место на градском такмичењу.

ХЕМИЈА

1. Анђела Банковић 8/2 – I место на општинском такмичењу и II место на градском такмичењу.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
 
1. Анђела Банковић 8/2 - ,,HIPPO“ такмичење – 2 diplome / pleriminary and semifinal round
2. Катарина Гајић 8/2 - ,,HIPPO“ такмичење – 1 diploma / pleriminary round
 
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК
 
1. Катарина Гајић 8/2 - II место општинско и пласман на градско такмичење

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

1. Ђорђе Обрадовић 8/1 – I место на општинском такмичењу – трка 100 метара
2.Теодора Ђорђевић 8/1 - – I место на општинском такмичењу – трка 100 метара и III место на градском
3.Петар Васић 7/1 - – I место на општинском такмичењу – скок у даљ
4.Невена Бајић 8/2 - – III место на општинском такмичењу – бацање кугле
5.Стефан Максимовић 6/1 - III место општинском такмичењу - стрељаштво

ШАХ

1.Александар Станимировић 6/1 – II место општинско и пласман на градско такмичење
2.Ивана Станимировић 5/1 - II место општинско и пласман на градско такмичење
3.Андријана Стојановић 5/1 - III место општинско и пласман на градско такмичење
4.Лазар Живојиновић 5/1 - II место општинско и пласман на градско такмичење
5.Петар Вићовац 2/1 - III место општинско и пласман на градско такмичење
6.Стефан Бељаковић 2/1 - I место општинско и пласман на градско такмичење
 
ЛИКОВНА КУЛТУРА
 
1.Катарина Гајић 8/2 – I место на општинском такмичењу у категорији 7. и 8. разред
2.Јелена Крупежевић 2/1 - II место – конкурс за новогодишњу честитку ,,НОУМЕН“



РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА
 
школске 2016/2017. Године

 
МАТЕМАТИКА
 
1. Анђела Банковић 7/2 - II место и пласман на градско такмичење
 
2. Александар Станимировић 5/1 – III место
 

 
БИОЛОГИЈА
 
1. Павле Митровић 5/1 – III место
 
2. Немања Пешић 5/1 – III место
 
3. Анђела Банковић 7/2 – III место
 
4. Тамара Станковић 8/1 – II место и пласман на градско такмичење



ГЕОГРАФИЈА
 
1. Димитрије Вићовац 7/2 – III место


 
ХЕМИЈА
 
1. Анђела Банковић 7/2 – II место и пласман на градско такмичење

 
 
ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ
 
1. Лазар Миладиновић 6/1 – III место и пласман на градско такмичење
 
2. Вукота Илић 8/1 – I место и пласман на градско такмичење
 
3. Давид Вићић 8/1 – III место и пласман на градско такмичење


 
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
 
1. Милан Николић 8/1 – III место пливање – прсно


 
ШАХ
 
1. Александар Станимировић 5/1 – III место и пласман на градско такмичење




Трагом фотоапарата

Општинско такмичење у пливању